Професійна чистка зубів

Незважаючи на дотримання гігієни і звичайну повсякденну чистку зубів, в порожнині рота залишаються бактерії, а також наліт в міжзубних проміжках і поддесневой ділянках. З часом утворюються відкладення, що сприяють появі плям, зміни кольору зубів, утворення зубного карієсу і розвитку різних захворювань зубів і ясен.

Кращим способом цього уникнути є професійна чистка зубів.

Профессиональная чистка
Профессиональная чистка

Професійна чистка зубів – це комплекс стоматологічних процедур з видалення зубних відкладень у важкодоступних ділянках, який дозволяє запобігти хвороби ротової порожнини і зберегти не тільки гарний вигляд, але і здоров’я зубів.

Цю процедуру рекомендується проходити раз на півроку для дорослих і раз в чотири-п’ять місяців для дітей.

Професійна чистка зубів включає в себе наступні стоматологічні дії:

 • зняття м’якого зубного нальоту за допомогою спеціалізованої щітки і професійної пасти;
 • видалення твердих зубних відкладень (зубного каменю) з важкодоступних ділянок за допомогою ультразвукової чистки з використанням ультразвукового скейлера;
 • полірування поверхні зубів за допомогою полірувальних валиків;
 • обробка air-flow – природне відбілювання зубів за допомогою аерозолю, що подається під тиском;
 • обробка штрипсами-очищення бічних поверхонь зубів;
 • обробка фторирующим лаком – насичення фтором зубної емалі (ремінералізація емалі).

Якщо ви вирішили зробити професійну чистку зубів в Одесі, можна звернутися в стоматологічну клініку B’c uteeth. Висока класифікація фахівців-стоматологів, сучасне обладнання, тепле ставлення до пацієнта і прийнятні ціни – всі ці фактори якісно виділяють дану стоматологію з ряду інших аналогічних клінік, які перебувають в Одесі.

У разі необхідності, ви можете записатися на прийом або попередню консультацію фахівця у зручний для вас час. Професійна стоматологія, індивідуальний підхід до кожного пацієнта і адекватна вартість послуг в клініці B’uteeth залучають не тільки одеситів, але і жителів інших міст України.

Якщо ви знаходитесь в Одесі і вам необхідно пройти стоматологічну процедуру, звертайтеся в клініку B’c uteeth. Впевнені, вам тут сподобається.

 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)
Запис на консультацію

Запис
на консультацію
м. Одеса, Україна
Французький бульвар, 1/3 А
buteeth@ukr.net +38 0482 359-360 +38 063 7-359-360