Ультразвукова чистка зубів

Своєчасне видалення зубного каменю необхідно не тільки заради естетики і красивої посмішки при спілкуванні. Перш за все, ця стоматологічна процедура допомагає зберегти здоров’я і запобігти різні захворювання з подальшим руйнуванням структури зубів.

Дотримання гігієни ротової порожнини та чистка зубів в домашніх умовах недостатні для повного видалення залишків їжі, хвороботворних бактерій і нальоту. Згодом можуть з’явитися демінералізовані і мінералізовані відкладення, що сприяють утворенню карієсу, запалення ясен, розвитку пародонтиту, пародонтозу і т. д.

Ультразвуковая чистка зубов

Щоб цього уникнути, слід звернутися до стоматолога і пройти комплексну процедуру професійної чистки зубів. У сучасній стоматології комплекс профілактичної професійної чистки включає в себе додатковий ефективний метод – ультразвукова чистка зубів.

Ультразвукова чистка застосовується для усунення твердого зубного каменю, наддесневных і важкодоступних підясневих відкладень. Для цього використовується спеціальний ультразвуковий апарат – ультразвуковий скейлер. Проходження ультразвуку в рідинному середовищі створює ефект кавітації, що дозволяє очищати не тільки поверхню зубів, але і важкодоступні ділянки, пародонтальні і кореневі канали.

Не пошкоджуючи зубну емаль і тканини ясен, видаляються найміцніші відкладення. Ультразвукова чистка зубів – це процедура, яка проходить абсолютно безболісно. Її рекомендується повторювати раз в півроку або – як мінімум – раз на рік в залежності від стану зубів.

Якщо ви знаходитесь в Одесі і шукаєте гарну клініку для проходження ультразвукового чищення зубів, радимо вам звернутися в приватну стоматологічну клініку B’c uteeth, в якій працюють висококваліфіковані фахівці, справжні майстри своєї справи.

Відмінне медичне обладнання клініки і високу якість обслуговування поєднуються з абсолютно прийнятними цінами, а також професійної попередньою консультацією та індивідуальним підходом до кожного пацієнта.

Варто відзначити, що в клініці B’c uteeth вартість послуг і процедур, таких як відбілювання або ультразвукова чистка зубів, значно нижче, ніж в інших стоматологічних клініках Одеси.

Якщо ви не хочете відкладати профілактику зубів «на потім», записуйтеся на прийом або кваліфіковану консультацію в стоматологічну клініку B’c uteeth, яка знаходиться за адресою: місто Одеса, Французький бульвар, 1/3 A.

Також записатися на прийом або консультацію можна і по телефону: +380 482 359 360 (міський телефон); +380 63 735 93 60 (мобільний телефон).

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)
Запис на консультацію

Запис
на консультацію
м. Одеса, Україна
Французький бульвар, 1/3 А
buteeth@ukr.net +38 0482 359-360 +38 063 7-359-360