Дитяча стоматологія

Дитяча стоматологія – це, мабуть, окрема наука, в якій існує дуже багато нюансів. Дантистам, які працюють з дітьми, доводиться на порядок важче, ніж дантистам, які мають справу з дорослими. Більшість дітей бояться стоматологів, тому перед кожним походом до зубного починають моторошно панікувати. Зрозуміло, діти бояться болю, а також страшного і масивного стоматологічного обладнання, що дуже важко сприймається ранимою і тендітної дитячою психікою. Хороший дитячий стоматолог прекрасно розуміє, що до кожного окремо взятого маленького пацієнта потрібен індивідуальний підхід.

Children surgery block image #1
Лікування уві сні

Якщо ви живете в Одесі і не знаєте в яку стоматологічну клініку записати свою дитину на прийом, щиро вам радимо звернутися в клініку B’uteeth. Зрозуміло, це платна дитяча стоматологія, але в приватних клініках обслуговування, апаратура та інші нюанси на порядок вище, ніж у міських лікарнях. Але варто відзначити, що в клініці B’uteeth, в порівнянні з іншими приватними клініками, відносно невисокі ціни на послуги. Тут і справді недорого – за абсолютно адекватну вартість ви можете пройти повний курс лікування зубів, не переплачуючи при цьому зі своєї кишені ні копійки. Ви платите тільки за якість послуги, і ні за що більше.

Записатися на прийом або консультацію в дитячу стоматологію ви можете прямо зараз! Все, що від вас вимагається, – зателефонувати по одному з цих номерів: +38 0482 359-360; +38 063 7-359-360.

Травма зуба у дитини

Після запису сміливо приводьте свого малюка до стоматолога! Будь-якій дитині сподобається ця клініка, так як тут застосовується така техніка лікування, як лікування уві сні. Вона ефективна в тому випадку, якщо дитина ніяк не може перебороти свій страх перед стоматологами. А уві сні дитина розслаблений, всі реакції організму уповільнені, тому стоматолог може провести якісну і ефективну роботу без стресу для самої дитини.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)
Запис на консультацію

Запис
на консультацію
м. Одеса, Україна
Французький бульвар, 1/3 А
buteeth@ukr.net +38 0482 359-360 +38 063 7-359-360