Лікування пульпіту у дітей

Людина, яка недостатньо обізнана в сфері стоматології, відразу ж задасться цілком логічним питанням: Що ж таке пульпіт? Пульпіт – це досить небезпечна хвороба, яка здатна вражати не тільки постійні зуби у дорослих, але і молочні у дітей. Існує помилкова думка, що стверджує, що, так як молочні зуби – тимчасові і недовговічні освіти, вони не схильні до ніяким серйозних захворювань.

Лечение пульпита у детей

Але це твердження в корені невірне. Ніжні молочні зуби здатні страждати не тільки від пульпіту, але і від карієсу і багатьох інших захворювань зубів. Якщо коротко, то пульпіт – це запалення центральної частини зуба. Хвороба може почати прогресувати в будь-якому віці, але найчастіше вона турбує малят 4-5 років. Основною причиною появи пульпіту стає карієс. А карієс може виникнути внаслідок поганої гігієни, неправильне харчування, низького імунітету, відсутності необхідних елементів в організмі і навіть спадковості. Пульпіт буває хронічним і гострим. Хронічний пульпіт у дітей зустрічається набагато частіше. Якщо вчасно не зайнятися лікуванням, пульпіт може бути небезпечний всілякими ускладненнями у вигляді флюсу, сепсису, періоститу і періодонтиту. Потрібно пам’ятати про те, що лікування пульпіту у дітей має бути своєчасним.

Які симптоми пульпіту?

  • Сильні болі найчастіше виникають у вечірній або нічний час доби.
  • Дитина насилу пережовує їжу, скаржачись на неприємні больові відчуття.
  • Може спостерігатися неприємний запах, що виходить від зараженого зуба.
  • Колір емалі може істотно змінитися і придбати сірий відтінок.

Також розрізняють вогнищевий і дифузний пульпіт. При осередковому пульпіті тепло зазвичай знижує біль, а холод, навпаки, підсилює. При дифузному ж пульпіті все зовсім інакше: біль посилюється від гарячого, а від холодного – знижується.

Пульпіти у дітей – серйозне захворювання, яким ні в якому разі не можна нехтувати. Головне – вчасно його виявити. До речі кажучи, якщо пульпіти не лікувати вчасно, це може привести до набряку слизової оболонки рота. Так що затягувати з цим вкрай небажано.

Вище вже згадувалося про те, що пульпіту схильні як молочні, так і постійні зуби. Лікування пульпіту постійних зубів у дітей-річ ще більш серйозна, так як постійні зуби залишаться вже на все життя.

Пульпіт постійних зубів у дітей зустрічається не рідше, ніж пульпіт зубів молочних.

Яку ж стоматологію вибрати, щоб позбутися від пульпіту? В Одесі існує безліч стоматологій, приватних клінік, де працюють професіонали своєї справи – висококваліфіковані фахівці, які людей дійсно лікують. Але однією з найкращих приватних стоматологій вважається клініка B’c uteeth. Якщо ви знаходитесь в Одесі і вас або вашої дитини турбують певні проблеми з зубами, радимо вам в обов’язковому порядку звернутися в цю клініку. Впевнені, що вам сподобається! По-перше, тут невисока вартість всіх послуг – невисокі ціни і при цьому максимально якісні послуги повинні порадувати всіх відвідувачів. Записатися на прийом можна, зателефонувавши на один з робочих номерів (інформація представлена на головній сторінці сайту стоматологічної клініки B’c ueteeth). Але безпосередньо перед самим прийомом можна записатися на попередню консультацію.

Слідкуйте за станом свого здоров’я і пам’ятайте, що здоров’я – тільки в ваших руках.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 голос, в среднем: 5 из 5)
Запис на консультацію

Запис
на консультацію
м. Одеса, Україна
Французький бульвар, 1/3 А
buteeth@ukr.net +38 0482 359-360 +38 063 7-359-360