Для чого потрібна пластика вуздечки губи?

Багато людей прагнуть до ідеалу. Вони хочуть бути досконалими не тільки всередині, але і зовні. Хоч і кажуть, що «чим прекрасніше людина зовні, тим більше демонів у нього всередині», цього вже точно не можна вірити. Зовнішня естетика важлива для багатьох людей, тому що наша зовнішність – це наша репутація, наша, можна сказати, візитна картка. І якщо людину щось не влаштовує у власній зовнішності – це привід для того, щоб що-небудь змінити.

Губи – це одна з найпривабливіших частин тіла, але тільки в тому випадку, якщо наші губи мають приємну форму і не є занадто повними або, навпаки, занадто тонкими. У кожного, звичайно, свої смаки і уподобання – існує багато дівчат, які навмисно збільшують свої губи, щоб бути схожими на моделей з глянцевих журналів, але існує краса природна, – по-справжньому красиво може бути лише те, що є помірним і природним.

Але, крім краси, є ще й здоров’я. Без здоров’я будь-яка краса буде недоречною. Здоров’я – запорука повноцінного і якісного життя. І якщо збільшення або, навпаки, зменшення губ проводиться з метою чиїхось естетичних уподобань, то пластика вуздечки губи здійснюється з іншою метою. Для чого потрібна пластика вуздечки верхньої губи? Давайте для початку розберемося, чим по суті своїй є ця загадкова вуздечка верхньої губи. Насправді все простіше простого. Вуздечка верхньої губи – це невелика складка, що знаходиться між щелепою і верхньою губою.

Пластика ротовой полости Одесса
пластика в Одессе

Її навіть можна намацати мовою. У чому ж полягає її основне завдання? Вуздечка верхньої губи потрібна для того, щоб забезпечувати комфортний і легкий рух губ, а також сприяти розвитку правильного прикусу. Крім цього, вуздечка верхньої губи також впливає на вираз обличчя в цілому, посмішку і манеру мови.

Що може бути, якщо вуздечка верхньої губи занадто коротка?

 • У дитячому віці це може призвести до серйозних проблем з годуванням, так як дитині важко дається сам процес смоктання грудного молока.
 • Дитина з вадою розвитку вуздечки верхньої губи може погано жувати і ковтати їжу.
 • У багатьох дітей з цим дефектом спостерігаються особливі труднощі з промовою.
 • При занадто короткій вуздечку верхньої губи оголюються коріння зубів, що під час посмішки виглядає не особливо естетично.
 • Зуби можуть стати занадто чутливими, внаслідок чого може розвинутися пародонтит або ще щось на зразок цього, можуть з’явитися зубні камені та ін.
 • Зуби стають нестійкими, на зубах з’являється неприємний білий наліт.

Пластика вуздечки верхньої губи у дітей проводиться після ретельного обстеження у фахівця. Це досить серйозна процедура, тому здійснювати її можна тільки після того, як лікарем буде поставлений чіткий діагноз. А навіщо потрібна вуздечка нижньої губи? Вуздечка нижньої губи – це еластична складка, яка з’єднує губу зі слизовою оболонкою рота. Потрібна вона для вільного руху нижньої губи і для нормальної артикуляції. Існує кілька видів дефектів нижньої губи:

 • повна відсутність вуздечки;
 • вуздечка занадто коротка;
 • вуздечка занадто груба, що зазвичай призводить до розбіжності зубів, через що вони як би виступають вперед;
 • парна кількість вуздечок;
 • неправильне розташування вуздечки.

Істотний дефект вуздечки нижньої губи так само вимагає хірургічного втручання. Цю операцію рекомендується проводити в 7-9 років, коли прикус ще повністю не сформувався. Операція зазвичай проводиться за допомогою лазера. Якщо хочете, щоб пластика вуздечки верхньої або нижньої губи пройшла максимально успішно, радимо вам звернутися в стоматологічну клініку B’c uteeth, яка відома своєю гарною репутацією. Якщо ви проживаєте в Одесі, відвідування цієї клініки буде для вас ідеальним варіантом, якщо ви шукаєте гарну стоматологію з наданням якісних послуг, що володіють адекватною вартістю. Записатися на консультацію ви можете прямо зараз, подзвонивши на один з робочих номерів (номери вказані на головній сторінці клініки). Тут працюють висококваліфіковані фахівці, які надають послуги європейського рівня і якості за абсолютно адекватними і прийнятними цінами. В Одесі безліч приватних стоматологій, але B’uteeth-це просто знахідка для людей, які мають досить скромний бюджет. Телефонуйте прямо зараз – ви можете записатися як на консультацію, так і відразу на прийом, уточнивши всі ваші деталі.

 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)
Запис на консультацію

Запис
на консультацію
м. Одеса, Україна
Французький бульвар, 1/3 А
buteeth@ukr.net +38 0482 359-360 +38 063 7-359-360