Хірургія

Слово “Хірургія” асоціюється з перебуванням в лікарні, загальною анестезією і, можливо, тривалим періодом одужання. Проте, практика хірургічної стоматології зазвичай дуже відрізняється від цього. Операції ротової порожнини часто виконуються в стоматологічному кабінеті під місцевою анестезією, а відновлення відбувається за мінімальні терміни. Хірургічні процедури можуть варіюватися від рутинних, таких як видалення зубів і установка імплантатів, до більш складних операцій з перебудови щелепи і невідкладної допомоги при травмах обличчя.

Хірургічні дії можуть бути виконані, щоб зменшити біль, вилікувати інфекцію або травму, відновити функціональність або поліпшити зовнішність людини

Видалення зубів мудрості
Хирург стоматолог

Хірургічне видалення зуба може знадобитися в тих випадках, коли просте видалення неможливо. Наприклад, для видалення корінних зубів зі складними корінням або з корінням, близькими до лицьових нервів, або для видалення множинних сильно зруйнованих або хворих зубів.

Резекція верхівки кореня

У віці 17-25 років прорізаються перші зуби мудрості. Це може викликати біль, а також скупченість зубного ряду. Крім того, оскільки зуби важко чистити, це може призвести до захворювання ясен. Видалення зубів мудрості є звичайною і часто необхідною хірургічною процедурою.

Виявити і знищити: кісти

Зокрема, іноді верхні ікла через нестачу місця, викликаного сусідніми зубами, можуть прорізатися. Для вирішення цієї проблеми може знадобитися хірургічне лікування зубів або ортодонтичне втручання для успішного переміщення ікла в правильне положення.

Перед проведенням операції в порожнині рота виконують комп’ютерну томографію – ця процедура допомагає в подальшій діагностиці та плануванні лікування. Також обмовляється покрокове проведення процедури, а потім індивідуально підбирається анестезія. Ви можете вільно задавати будь-які питання, які у вас є. Ваш період відновлення буде залежати не тільки від складності проведеної операції, а також від загального стану вашого організму. Завжди важливо повідомляти лікарям, які ліки ви приймаєте (як за рецептом або без рецепта), які у вас хронічні захворювання і курите ви. Це необхідно для безпеки і комфорту вашого лікування.
Як фахівці, ми можемо запропонувати широкий спектр послуг в хірургії порожнини рота.
Хірургічна стоматологія B’ueteeth, що знаходиться в Одесі, з радістю забезпечить Вас найкращими фахівцями і зробить ваше лікування максимально успішним, швидким і безболісним.
Записатися на прийом або консультацію можна попередньо, набравши один з робочих номерів: +38 0482 359-360; +38 063 7-359-360.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)
Запис на консультацію

Запис
на консультацію
м. Одеса, Україна
Французький бульвар, 1/3 А
buteeth@ukr.net +38 0482 359-360 +38 063 7-359-360