Видалення зубного нерва

Зубний нерв ще називають пульпою. Що ж це таке? Це складна анатомічна система, що складається з безлічі судин, що знаходиться під зубною емаллю. Як раз нерв забезпечує чутливість зуба – зуб реагує на температурні зміни, механічні дії і т. д.

Коли виникає сильний зубний біль, яку неможливо терпіти, пацієнт звертається до стоматолога, і останній часто виносить вердикт – потрібно видаляти нерв. Після видалення нерва зуб зовсім втрачає чутливість. Простіше кажучи, він стає мертвим, тому що повністю припиняється його постачання кров’ю.

Удаление зубного нерва
Удаление зубного нерва

В яких випадках потрібно обов’язково видаляти нерв?

Видалення нерва зуба рекомендується в тому випадку, якщо:

  • зуб серйозно травмований;
  • у пацієнта діагностовано певні захворювання – наприклад, пульпіт;
  • зуб повністю зруйнований;
  • намічається протезування зуба.

Якщо пульпу залишити, це може закінчитися всілякими ускладненнями. Але коли стоматолог, наприклад, ставить пацієнтові зубну коронку, це не має на увазі стовідсоткове видалення зубного нерва – можна обійтися і без нього.

Тобто перш ніж зважитися на видалення нерва, потрібно все грунтовно зважити і обов’язково проконсультуватися з лікарем.

Багато пацієнтів не наважуються на видалення нерва через страх сильного болю. Але сучасна медицина знайома з різноманітними методиками лікування, які не доставлять вам ні найменшого дискомфорту. Зрештою, місцева анестезія-це реальний вихід із ситуації: ви відчуєте тільки укол, коли будуть вводити знеболююче, а вже після цього ви не будете відчувати зовсім нічого.

Пульпа – зубний нерв – може бути видалена як повністю, так і частково. Перша процедура називається екстирпацією, а друга – ампутацією.

Багатьох людей турбують зуби мудрості, так як викликають хворобливі відчуття і створюють певний дискомфорт. Якщо вас цікавить видалення нерва зуба мудрості, а також інших зубів, ласкаво просимо в стоматологічну клініку B’c uteeth! Тут ціна на видалення нерва зуба доведеться вам по кишені, а обслуговування і приємна атмосфера лише порадують!

Записатися на прийом або попередню консультацію можна в режимі онлайн. Щоб залишити заявку, вам потрібно ввести ваше ім’я і номер, за яким з вами можна буде зв’язатися.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 голос, в среднем: 5 из 5)
Запис на консультацію

Запис
на консультацію
м. Одеса, Україна
Французький бульвар, 1/3 А
buteeth@ukr.net +38 0482 359-360 +38 063 7-359-360