Лікування карієсу

Зубний біль-вельми неприємне явище. Із-за чого вона виникає? Причин може бути безліч. Але основна причина – карієс. Перш ніж розбиратися в тому, яким має бути лікування карієсу, потрібно зрозуміти, від чого в принципі виникає карієс.

Карієс, мабуть, є найбільш поширеним захворюванням порожнини рота. Карієсом страждає безліч людей. Але не всі, на жаль, приділяють йому належну увагу, вважаючи, що це «саме пройде». Цей підхід в корені невірний.

Лечение кариеса
Лечение кариеса в Одессе

Карієс – це далеко не норма. І часто гостра або ниючий зубний біль виникає саме внаслідок карієсу.

Найперша ознака карієсу розпізнати досить просто-це коричнева пляма на поверхні зуба. Згодом пляма може збільшуватися в своїх габаритах. Пляма – це, образно кажучи, перший сигнал, який вкрай небажано ігнорувати. Якщо сам факт виникнення плями залишити без уваги, патологія почне прогресувати, і з часом в зубі утворюється дірка. Бактерії починають панувати. Коли шар емалі зруйнований, карієс поступово досягає пульпи – зубного нерва, а це вже дуже небезпечна штука.

Наступні симптоми карієсу – це біль в зубах (найчастіше ниючий), хвороблива реакція на гарячу, холодну, а також солодку їжу. Ще одним симптомом карієс є неприємний запах з рота, хоча на початкових стадіях цього може і не бути.

Коли емаль помітно жовтіє або тьмяніє, це теж свідчить про розвиток карієсу. І чим раніше почати з ним боротися, тим краще.

Лікування карієсу зубів – це поетапне лікування. Якщо карієс вразив не один зуб, а кілька (в деяких випадках – весь зубний ряд), потрібно починати з малого – з лікування одного зуба, за яким буде йти наступний.

Багато що ще залежить від стадії захворювання. Якщо стадія початкова, можна обійтися і домашнім лікуванням, вживаючи кальцій і фтор. Але якщо карієс просунувся далі утворення коричневих плям, тут вже йде мова про кілька іншому лікуванні, яка має на увазі обов’язкове пломбування зуба. Якщо карієс глибокий, він зазвичай лікується в два заходи – спочатку на пошкоджений зуб ставиться тимчасова пломба, а потім – постійна.

Щоб запобігти карієсу, потрібно в обов’язковому порядку дотримуватися гігієни ротової порожнини, що має на увазі такі прості дії, як:

  • чищення зубів вранці і ввечері (бажано з використанням професійної медичної пасти, гелю для зубів і електричної зубної щітки, яка справляється зі своїм основним завданням краще звичайної);
  • використання ополіскувач для порожнини рота, в профілактичних цілях (рекомендується з антибактеріальним ефектом);
  • регулярне відвідування стоматологічного кабінету.

Якщо вас цікавить лікування карієсу в Одесі за низькими цінами, представляємо вашій увазі приватну одеську стоматологію B’c uteeth, що є однією з найкращих стоматологій Одеси. Записатися на прийом або попередню консультацію можна в режимі онлайн.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)
Запис на консультацію

Запис
на консультацію
м. Одеса, Україна
Французький бульвар, 1/3 А
buteeth@ukr.net +38 0482 359-360 +38 063 7-359-360