Лікування кісти зуба

Кіста – це доброякісна пухлина, в більшості випадків заповнена рідиною. Доброякісну пухлину ні в якому разі не можна плутати зі злоякісної – небезпеки для життя вона не представляє, але тільки в тому випадку, якщо вчасно призначити вірний курс лікування. Доброякісна пухлина теж має властивість прогресувати, і іноді вона досягає таких великих розмірів, що просто може розірватися, лопнути, – а це вже дуже небезпечно для здоров’я і може навіть закінчитися хірургічним втручанням. Які симптоми кісти зуба? Як зрозуміти, що в зубі утворилася кіста?

Киста зуба

Найбільш поширені симптоми, що служать сигналом

 • Перший симптом – це підвищення температури тіла.

 • Другий – набряк обличчя в тій області зуба, де утворилася кіста.
 • Третім симптомом є загальна слабкість, швидка стомлюваність, виснаження організму, апатія.
 • Також можуть збільшуватися лімфовузли, що помітно неозброєним оком.
 • Ну і, звичайно ж, біль в ураженому кістою зубі.

Ефективні методи лікування

Які є методи лікування кісти зуба? Лікування може проводитися шляхом хірургічного втручання (вирізання кісти), або стандартне очищення каналу хворого зуба. Також існує безліч інших методів лікування кісти зуба, але найголовніше – не допустити виникнення кісти.

Найбільш часті причини виникнення кісти зуба

 • Ускладнений карієс, який почав стрімко прогресувати.
 • Некоректне лікування кореневих каналів зубів.
 • Будь-які травми.
 • Патологічний розвиток щелепи.
 • Інфекційні захворювання рота або носоглотки.

Як бачите, причин може бути безліч. Найголовніше, основне правило, яке стосується зубів і ротової порожнини, – це, звичайно ж, гігієна. Не лінуйтеся зайвий раз» почистити зуби або прополоскати рот, – таким чином ви позбавитеся від виникнення безлічі бактерій і мікробів, які можуть стати провісниками якого-небудь серйозного захворювання. Але якщо ви себе не «вберегли» і у вас почала розвиватися кіста в зубі (або навіть якщо у вас є хоча б найменші підозри на кісту), обов’язково йдіть на прийом до лікаря. Багато хто задається питанням: а яку ж стоматологію вибрати? Адже хочеться, щоб і медперсонал був привітний, і щоб консультація була компетентною, і щоб ціни на послуги не «кусалися»… Якщо ваше місто-Одеса, рекомендуємо вам звернутися в приватну стоматологічну клініку під назвою B’ueteeth. Це дуже хороша клініка, що характеризується розумними розцінками на послуги. Записатися на прийом або консультацію можна прямо зараз – вам потрібно лише зайти на головний сайт клініки, де ви знайдете всю цікаву для вас інформацію, в тому числі і робочі номери телефонів.

 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)
Запис на консультацію

Запис
на консультацію
м. Одеса, Україна
Французький бульвар, 1/3 А
buteeth@ukr.net +38 0482 359-360 +38 063 7-359-360