Тимчасова пломба

Що має на увазі установка тимчасової пломби? І для чого вона, власне кажучи, потрібна? Які її основні функції?

Тимчасова пломба ставиться, перш за все, для того, щоб «захистити» пошкоджену ділянку оголеного зуба від зовнішнього впливу, в тому числі і від бактерій.

Безпосередньо під саму пломбу лікуючий лікар зазвичай кладе ліки, спрямоване на лікування тканин зуба, або ж наносить спеціальну пасту, яка буде вбивати нерв.

Временная пломба

Тимчасова пломба зуба може бути встановлена в тому випадку, якщо:

  • у пацієнта виявлений пульпіт або періодонтит;
  • пацієнт страждає карієсом;
  • коріння зуба запалені.

Це, звичайно ж, далеко не всі причини, які мають на увазі обов’язкову установку тимчасової пломби.

Сучасні пломби виготовляють з найрізноманітніших матеріалів – всі назви і не злічити. Основними матеріалами вважаються кариосан, виноксол, а також медичний цемент.

Скільки ж здатна прослужити тимчасова пломба?

Служать тимчасові пломби абсолютно по-різному – багато залежить від того, з якого конкретно матеріалу вони виготовлені. Ще на довгостроковість тимчасової пломби впливає те, чи знаходиться під нею лікуючу речовина. Якщо так, то пломбу потрібно знімати максимум через тиждень і ставити нову; якщо ні, тоді можна походити з нею довше.

Вас цікавить тимчасова пломба в Одесі? Безсумнівно, Одеса-велике і розвинене місто, тому, звичайно ж, хороших стоматологічних клінік в цьому місті вистачає.

Але клініка B’c uteeth є однією з найкращих. Приходьте до нас – і ви переконаєтеся в цьому самі!

Приємні розцінки, компетентні працівники і доброзичлива атмосфера спрямовані на те, щоб кожен пацієнт відчував себе в нашій стоматології комфортно і невимушено.

Записатися на прийом або консультацію ви можете в онлайн-режимі – вкажіть, як до вас можна звертатися, а також свій номер телефону, щоб ми могли в будь-який час зв’язатися з вами.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)
Запис на консультацію

Запис
на консультацію
м. Одеса, Україна
Французький бульвар, 1/3 А
buteeth@ukr.net +38 0482 359-360 +38 063 7-359-360