Ортодонтія

Ортодонтія займається усуненням різного роду дефектів розвитку зубів і щелепи. Якщо у вас неправильний прикус, викривлення щелепи або нерівні зуби – це привід звернутися до ортодонта. Хороший ортодонт допоможе вам забути про речі, які вас турбують, раз і назавжди.

У сучасній стоматології ортодонтія грає дуже велику роль. Погодьтеся, що рівні зуби – це не тільки красиво і естетично. Якщо зуби правильно розташовані і не зміщені в будь-яку сторону, їх, по-перше, набагато легше чистити і повноцінно доглядати за ними. По-друге, з рівними зубами знижується ризик розвитку карієсу або інших захворювань зубів. А по-третє, рівні і красиві зуби не хочеться ховати від усіх, а, навпаки, демонструвати, даруючи оточуючим свій гарний настрій і посмішку.

Крім того, ортодонтія займається протезуванням зубів, тобто повним відновленням пошкоджених тканин, заміною втрачених зубів, а також регенерацією структури і функції жувального апарату. Перші постійні зуби у дітей з’являються у віці 6-7 років. Вже тоді помітно, чи правильно розвивається прикус. Якщо, припустимо, профіль обличчя дуже опуклий або, навпаки, увігнутий всередину, або ж якщо дитині важко змикати губи, це свідчить про серйозну проблему, якою негайно ж потрібно зайнятися. Остання зміна молочних зубів на постійні зазвичай відбувається у підлітків 12-13 років, але, незважаючи на це, щелепної ріст і формування скелета в цілому триває аж до пізньої юності. Наприклад, 20-річна людина вже повністю розвинений фізично, але щелепа, як не дивно, ще продовжує формуватися. Тому навіть в цьому віці можна і потрібно вирівнювати зуби, якщо з ними є певні проблеми. Але, зрозуміло, найкраще зайнятися цим в дитинстві. Хтось для вирівнювання зубів воліє брекети, хтось- елайнери або капи. Що конкретно з цього вибрати вам або вашій дитині, вирішить ваш лікуючий стоматолог. Якщо ви проживаєте в Одесі і досі ще не знайшли хорошу стоматологічну клініку, радимо вам звернутися в приватну стоматологію B’c ueteeth. Ця клініка розташовується в Одесі і має безліч позитивних відгуків. Тут абсолютно прийнятні ціни і приємний медперсонал. Всі лікарі, які працюють в цій клініці, є висококласними фахівцями, які вміють знайти індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Мабуть, це одна з найкращих стоматологічних клінік в Одесі не тільки завдяки адекватної вартості на послуги, але і безлічі інших чинників, які ви побачите самі, якщо запишетесь на прийом. Безпосередньо перед самим прийомом ви можете пройти попередню консультацію, зателефонувавши на один з робочих номерів. Вся інформація, що цікавить Вас, знаходиться на сайті https://bueteeth.com.ua.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)
Запис на консультацію

Запис
на консультацію
м. Одеса, Україна
Французький бульвар, 1/3 А
buteeth@ukr.net +38 0482 359-360 +38 063 7-359-360