Брекети Damon

Сучасна стоматологія допомагає людям отримати бажану посмішку, не відчуваючи при цьому ніякого дискомфорту. Нова вдосконалена технологія присутня в брекетах Деймон.

Брекеты Damon
Брекеты Damon

Брекети Деймон мають унікальну систему виправлення прикусу, в якій інших брекет-системах немає. У багатьох стоматологічних клініках лікарі-ортодонти віддають цій системі абсолютні переваги, починаючи з 2003 року. Ця система має масу переваг, що зручно як для лікаря, так і для пацієнта.

Лікування відбувається в рази швидше і скорочує термін носіння брекетів на 4-5 місяців. При установці інших брекет-систем в деяких випадках потрібне видалення зубів, але з брекетами Деймон такої необхідності немає. Крім того, тут використовується значно менше додаткових пристосувань до самої брекет-системі, що забезпечує комфорт пацієнта. Володарі саморегульованих брекет-систем Деймон відвідують крісло ортодонта значно рідше, так як технології дозволяють виконати якісну роботу з набагато меншою кількістю трудових і тимчасових витрат.

Брекеты
Брекеты

Брекети Деймон існують в двох видах-металеві Damon Q та керамічні Damon Clear. Для тих, хто цінує надійність і простоту  – це, Damon Q (металевий варіант). Пацієнтам, яким, крім зручності у використанні, також важлива зовнішня презентабельність, радимо звернути увагу на Деймона ясно. Обидві системи застосовуються тільки висококваліфікованими ортодонтами в стоматологічній клініці B’uteeth, яка розташована в Одесі.

Вартість брекетів Деймон цілком прийнятна, так як Клініка б’uteeth володіє досить доступними цінами. Сучасні брекети Деймон забезпечать здоров’я ваших зубів і красу вашої посмішки. Записатися на прийом або консультацію можна попередньо, набравши один з робочих номерів: +38 0482 359-360; +38 063 7-359-360.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)
Запис на консультацію

Запис
на консультацію
м. Одеса, Україна
Французький бульвар, 1/3 А
buteeth@ukr.net +38 0482 359-360 +38 063 7-359-360