Виправлення прикусу без брекетів

Правильний прикус і посмішка без брекетів – це досяжно! Ви хотіли б вирівняти зуби, але зовсім не готові до установки брекетів? Тоді вам варто розглянути варіант лікування прозорими ортодонтичними капами.

Прозрачные каппы
Исправление прикуса элайнерами

Ортодонтія – це не тільки брекети, про які всі знають. Лікування нерівних зубів і неправильного прикусу може проводитися різними знімними апаратами, різними конструкціями, які абсолютно відрізняються від брекетів. Для виправлення прикусу у дорослих без брекетів застосовують капи. Це найсучасніший метод вирішення проблем нерівних зубів і неправильного прикусу без використання брекет-сисмем.

Капи – це прозорі елайнери, які фіксуються на зубах, але все одно є знімними. Найчастіше апарат знімається під час чищення зубів і прийому їжі. За рекомендацією виробника, капи слід носити не менше ніж 20-22 години на добу. Елайнери прекрасно справляються зі збільшеними міжзубними проміжками, виправлять невелику скупченість зубів, а також нескладні порушення прикусу.

прозрачные капы для исправления прикуса

Крім цього, елайнери можуть стати в нагоді в ситуації, коли необхідно змістити окремі зуби, долікувати або закріпити результат носіння брекетів. Капи мають багато переваг:

  1. Естетичний зовнішній вигляд.
  2. Безпека. Емаль зубів не задіюється, що дозволяє знизити ризик виникнення карієсу, плям і інших проблем з твердими тканинами зубів. Також елайнер виготовлений без гострих кутів, які можуть пошкодити тканини або десна.
  3. Не викликають алергічних реакцій.
  4. Гігієнічність. Капа легко знімається, що дозволяє вам легко чистити зуби, порівняно з брекетами. Систему промивають теплою водою — наліт легко можна очистити за допомогою звичайної щітки для зубів.
  5. Висока якість матеріалів. Капа довго зберігає презентабельний зовнішній вигляд, не зношуючись і не змінюючи колір.

Перед початком будь-якого лікування виготовляється гіпсовий зліпок, а далі складається план лікування. На даному етапі є можливість припустити, скільки часу буде потрібно для лікування і визначити вартість всіх процедур. За готовим зліпків верхньої і нижньої щелеп лікар виготовляє модель, в якій враховано виправлення всіх нерівностей. Після цього вже виготовляються безпосередньо самі капи. Абсолютно весь процес лікування відбувається під наглядом і контролюється лікарем. Носяться капи від декількох місяців до двох років, в залежності від складності випадку. Якщо ви з Одеси і вас зацікавило виправлення прикусу без брекетів, то в стоматологічній клініці B’uteeth ви можете отримати дану послугу за доступною ціною. Записатися на прийом або консультацію можна попередньо, набравши один з робочих номерів: +38 0482 359-360; +38 063 7-359-360.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)
Запис на консультацію

Запис
на консультацію
м. Одеса, Україна
Французький бульвар, 1/3 А
buteeth@ukr.net +38 0482 359-360 +38 063 7-359-360