Капи для вирівнювання зубів

Стоматологічна капа (інша назва – елайнер) – це знімна пластина прозорого кольору, яка призначена для максимально ефективного вирівнювання зубів та коригування прикусу.

Сучасні капи прийнято виготовляти зі спеціального медичного силікону. Вони мають вигляд своєрідного чохла для зубів.

Капы для выравнивания зубов
Капы для выравнивания зубов

Основні види стоматологічних кап

 

Капи для вирівнювання зубів бувають:

 • звичайними – виготовленими за спеціальним шаблоном;
 • індивідуальними – вони виготовляються спеціально для пацієнта, точнісінько повторюючи форму його зубного ряду;
 • термопластичною – це капи-«трансформери»: спочатку їх потрібно опустити в теплу воду, і тільки потім – надіти на зубний ряд.

Виправлення прикусу капами-це дуже часта практика в сфері ортодонтії. Все більша кількість людей вдається до цієї процедури.

Капи – елайнери – здатні вирішити безліч різноманітних проблем. Вони ідеально підходять для того, щоб:

 • виправити деформований прикус;
 • поставити на місце зуби, які виділяються із загального зубного ряду;
 • усунути проміжки між зубів.

Дефекти прикусу-це, мабуть, одна з найбільш поширених проблем, з якими пацієнти звертаються до ортодонта.

Неправильно сформований прикус

 

Види неправильно сформованого прикусу:

 • відкритий прикус – в цьому випадку нижній і верхній ряди просто не змикаються, що призводить до утворення щілини. З-за цього у пацієнта можуть виникнути певні проблеми з дикцією, також пацієнт може відчувати дискомфорт під час прийняття їжі. При відкритому прикусі рот людини ніби постійно відкритий;
 • перехресний прикус має на увазі, що нижня щелепа не збігається з верхньою, помітно від неї відрізняючись. Люди з перехресним прикусом під час прийняття їжі найчастіше жують тільки на одну сторону, що може сильно кидатися в очі. Також у пацієнта з перехресним прикусом збільшується ризик розвитку різних захворювань порожнини рота – від проблем з яснами до пародонтиту. Крім того, пацієнт часом може відчувати дуже сильні болі;
 • мезіальний прикус означає, що зуби людини як би виступають вперед. Наявність мезіального прикусу підвищує ризик виникнення і розвитку пародонтиту. Варто відзначити, що пацієнтам з мезіальним прикусом важче вирівнювати і протезувати зубний ряд.

Якщо вас цікавить ціна кап для вирівнювання зубів, вона досить бюджетна.

Якщо ваше місцезнаходження – Одеса, поставити капи на зубний ряд можна в чудовій стоматологічній клініці B’c uteeth. Тут працюють хороші фахівці, які вміють знаходити підхід абсолютно до кожного пацієнта. Також тут адекватні ціни на всі послуги і приємна атмосфера, що сприяє швидкому і успішному лікуванню.

Проживаєте в Одесі? Записуйтеся на прийом або попередню консультацію в приватну стоматологію B’uteeth! Вам тут будуть раді.

 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)
Запис на консультацію

Запис
на консультацію
м. Одеса, Україна
Французький бульвар, 1/3 А
buteeth@ukr.net +38 0482 359-360 +38 063 7-359-360