Керамічні брекети

Кожен з нас бажає бути привабливим і впевненим у собі. При розмові зі співрозмовником ми не можемо не звернути увагу на його посмішку. Саме тому здорові і красиві зуби – запорука естетичної привабливості. На жаль, не всім пощастило стати володарем рівних зубів і правильного прикусу. Виходячи зі статистики, близько 80 % людей мають подібні проблеми. Але не варто впадати у відчай! Сучасний рівень розвитку ортодонтії дозволяє виправити неправильне положення зубів будь-якої складності у людей різного віку. У стоматології давно знайшли «панацею», яка допоможе Вам придбати ту саму бажану посмішку, – брекети.

Керамические брекеты

Керамічні брекети – один з видів брекет-систем.

Установка керамічних брекетів на зуби є досить складним процесом. Пацієнту роблять виконують комп’ютерну томографію зубів ,знімки обличчя в профіль і анфас, а також фотографують зуби для порівняння результатів надалі. Потім виготовляють гіпсову модель щелеп. Стоматолог ретельно опрацьовує систему виправлення прикусу, а потім направляє пацієнта на професійну гігієну і санацію всіх зубів. Вилікувати захворювання зубів і порожнини рота перед установкою системи вкрай необхідно, так як під час лікування вони можуть посилитися. Брекет-система встановлюється за допомогою спеціального клею, який наноситься на емаль зуба. На кожен замочок наносять ортодонтичний цемент, який застигає під дією променів ультрафіолету. Далі замочок фіксується за допомогою лігатур.

До вибору керамічних брекетів варто підходити відповідально. Також бажано звертатися до кваліфікованих ортодонтів, які працюють в клініці B’uteeth.

Вони дадуть відповідь на всі ваші пацієнтів питання, розкажуть про переваги і недоліки тієї чи іншої технології і, звичайно ж, проведуть індивідуальну консультацію, так що ваше лікування буде успішним, швидким і абсолютно безболісним.

Крім цього, лікар-ортодонт підкаже, скільки коштують керамічні брекети і який оптимальний варіант за ціною можна підібрати.

Якщо Вас цікавлять брекет-системи, в тому числі керамічні брекети, то не зволікайте і звертайтеся в стоматологічну клініку B’c uteeth, яка знаходиться в Одесі.

З нашою допомогою ви знайдете красиві і рівні зуби, про які мріяли.

Записатися на прийом або консультацію можна попередньо, набравши один з робочих номерів: +38 0482 359-360; +38 063 7-359-360.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)
Запис на консультацію

Запис
на консультацію
м. Одеса, Україна
Французький бульвар, 1/3 А
buteeth@ukr.net +38 0482 359-360 +38 063 7-359-360