Лінгвальні брекети

Про привабливу і сліпучу посмішку мріє, мабуть, кожен. Але, на жаль, далеко не у всіх людей здорові, рівні і красиві зуби. У багатьох є цілий ряд проблем із зубами – карієс, викривлення прикусу, жовтизна або руйнування зубів, відсутність зуба і так далі. У разі якщо вас турбують проблеми з прикусом і формою зубного ряду, що турбує вас ситуацію можна запросто виправити. Інноваційна технологія сучасної медицини в буквальному сенсі здатна творити чудеса. Хочете мати рівні і красиві зуби? – Не проблема! Ортодонтія 21 століття дозволяє це зробити швидко, якісно і надійно.

Лингвальные брекеты
Лингвальные брекеты

Коригування прикусу і вирівнювання зубного ряду відбувається за рахунок носіння брекетів. З цією метою також ставлять пластинку, але, правда, тільки в дитячому і підлітковому віці, коли зуби ще повністю не сформувалися. Справа в тому, що платівка сама по собі може тільки запобігти намечающиеся проблеми, але якщо вже є певне захворювання або дефект, усунути його вона ніяк не зможе. На сформувався зубний ряд, який пацієнт хоче підкоригувати, ставляться виключно брекети. Брекети відмінно справляються зі своїм основним завданням – вирівняти зуби і/або змінити форму прикусу. Існує багато видів брекетів, і у кожного виду, зрозуміло, є як свої плюси, так і свої мінуси. Єдиний мінус більшості брекет-систем полягає в тому, що вони помітні і сильно кидаються в очі. Але якщо дитина або підліток не особливо буде комплексувати з цього приводу, для дорослої людини це вже є проблемою.

Вихід із ситуації – лінгвальна брекет-система. Одне з основних її переваг – непомітність. Лінгвальні брекети встановлюються з внутрішньої сторони зубного ряду. Лікування з їх допомогою звичайно триває від півроку до трьох років – все залежить від того, яку проблему хоче усунути пацієнт. Але потрібно розуміти, що до будь ортодонтичної конструкції необхідно звикнути – процес адаптації може зайняти від декількох тижнів до декількох місяців. Спочатку, відразу після установки брекетів, пацієнт може зіткнутися з незначним дискомфортом у вигляді хворобливих відчуттів або проблеми з дикцією. Але дискомфорт рано чи пізно пройде, найголовніше-це результат. Для того щоб встановити лінгвальні брекети, потрібно пройти комплексне обстеження. Брекети встановлюються тільки на здорові зуби. Якщо у пацієнта присутній, припустимо, карієс, ортодонт не має права ставити йому брекети. Також перед установкою брекетів бажано зробити комплексну чистку зубів. Вже через пару місяців після установки лінгвальних брекетів буде видно результат. Головне-запастися терпінням і поетапно виконувати всі дії, про які скаже вам лікар. Якщо вас цікавить установка лінгвальних брекетів в Одесі, радимо вам звернутися в приватну стоматологію B`uteeth. Це клініка з абсолютно прийнятними цінами, так що лікування доведеться по кишені практично кожному пацієнтові, з якими проблемами він би не зіткнувся. В клініці працюють хороші фахівці – справжні майстри своєї справи. Записатися на прийом або попередню консультацію можна в режимі онлайн: все, що вам потрібно, – це вказати свої дані, такі як ім’я і телефон, за яким з вами можна буде зв’язатися. Якщо у вас виникнуть якісь додаткові питання, можна зателефонувати на робочий номер +38 0482 359-360 – з вами зв’яжеться консультант і дасть вам розгорнуту відповідь на будь-яке ваше питання.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)
Запис на консультацію

Запис
на консультацію
м. Одеса, Україна
Французький бульвар, 1/3 А
buteeth@ukr.net +38 0482 359-360 +38 063 7-359-360