Металеві брекети

Металеві брекет-система – це, мабуть, найбільш ефективний спосіб коригування прикусу. Існує безліч різноманітних видів брекетів, призначених для максимально швидкого і ефективного вирівнювання зубного ряду. Але саме металеві брекети є найдоступнішими і універсальними. Металеві брекети, в свою чергу, також поділяються на підвиди. Існують основні критерії класифікації металевих брекетів, пов’язані безпосередньо з лікуванням. Інші ж критерії є лише умовними і відносяться здебільшого до дизайну і зовнішнього вигляду брекетів.

фото металлических брекетов
фото металлических брекетов
Види металевих брекетів

Існують два основних види металевих брекетів:

 • вестибулярні – вони кріпляться до зовнішньої, тобто губної поверхні зубів;
 • лінгвальні-встановлюються в області внутрішньої (мовної) зубної поверхні.

Вестибулярні брекети встановлювати набагато простіше, так як стоматологу добре видно весь процес. Також установка вестибулярних брекетів обходиться набагато дешевше, ніж установка лінгвальних. Єдиний мінус полягає в тому, що вестибулярні брекети вже дуже помітні. І якщо для дітей і підлітків це не є проблемою, дорослі люди все ж вважають за краще встановлювати лінгвальні брекети, які абсолютно непомітні для оточуючих. Але варто відзначити, що за лінгвальними брекетами доглядати набагато складніше, ніж за вестибулярними. І, як вже згадувалося вище, установка їх теж досить складна. Лікування лінгвальними брекет-системи явно дорожче. Але якщо естетика для вас вкрай важлива, все-таки варто встановити саме лінгвальні брекети, щоб вас в принципі не бентежило їх присутність.

Хоча, здавалося б, очевидні недоліки – явну помітність вестибулярних брекетів можна перетворити і в перевагу. Багато пацієнтів (здебільшого це стосується молодих людей і підлітків) люблять ходити з кольоровими резиночками на брекетах, що виглядає по-своєму мило і кумедно. Резиночки можна регулярно міняти (це потрібно для профілактики), кожен раз підбираючи колір під настрій.   Що стосується дизайну металевих брекетів, тут можна виділити два основних типи:

 • лігатурні брекети-ортодонтична дуга брекетів фіксується за допомогою лігатур;
 • самолігуючі брекети-ортодонтичну дугу надійно фіксують спеціальні “кришечки”, що є складовою частиною конструкції «замку».

У лігатурних брекетів більш проста і зрозуміла конструкція. Конструкція самолігуючих брекетів набагато складніше. Які саме брекети є більш надійними і стійкими – це досить спірне питання: жодних наукових доказів з цього приводу не існує. Установка металевих брекетів-це досить серйозна процедура, до якої потрібно підійти грунтовно і з розумом. Головне – звернутися до хорошого фахівця, якістю роботи якого ви будете повністю задоволені. Клініка B’uteeth-це одна з кращих стоматологій Одеси з цілком прийнятними розцінками на всі види послуг. Ціна металевих брекетів вже точно доведеться вам по кишені, якщо ви звернетеся до нас. Перед тим, як поставити металеві брекети, необхідно встановити причину, яка є обов’язковою умовою для їх установки. Брекети встановлюються в тому випадку, якщо:

 • у пацієнта спостерігається патологія прикусу;
 • один або кілька зубів знаходяться не на своєму місці»;
 • кривизна зубів;
 • асиметричні зуби.

Брекети не тільки лікують і вирівнюють зуби, але і роблять нашу посмішку красивіше і привабливіше. Краще металевих брекетів з цим завданням не впорається ні одна брекет-система. Хочете мати рівні зуби і привабливу посмішку? Звертайтеся до нас! Записатися на прийом або попередню консультацію в клініку B`uteeth можна прямо зараз, подзвонивши по телефону: +38 0482 359-360.

 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)
Запис на консультацію

Запис
на консультацію
м. Одеса, Україна
Французький бульвар, 1/3 А
buteeth@ukr.net +38 0482 359-360 +38 063 7-359-360