Сапфірові брекети

Новий тренд або реальний вихід із ситуації?

Сапфірові брекети – це зовсім не прикраса, як може здатися на перший погляд, а надійний інструмент для ефективного лікування і вирівнювання зубів. У сапфірових брекетах насправді немає ніяких дорогоцінних каменів – вони виготовляються з надійної кераміки, а свою назву отримали завдяки блиску і оригінальній структурі.

Вся справа в будові кристалічної решітки – у сапфірових брекетів структура решітки монокристаллическая, на відміну від звичних керамічних, що і, власне кажучи, робить брекети прозорими і дає ефект блиску і ледве помітного мерехтіння.

брекеты
брекеты

Потрібно розуміти, що сапфірові брекети виграшно виглядають тільки на білих зубах, на яких не видно нальоту або жовтизни, інакше вони будуть контрастувати з натуральним відтінком зубів, що, безсумнівно, не може не впадати в очі.

Установка сапфірових брекетів має на увазі абсолютну безболісність. Брекети прикріплюються до зубів за допомогою спеціального медичного клею, а потім закріплюються з допомогою дуг в пазах. Після цього залишки клею видаляються з поверхні емалі. Загалом весь процес в середньому займає десь дві години.

Після установки сапфірової брекет-системи відвідувати ортодонта потрібно обов’язково-це називається плановим оглядом. Дуги і лігатури потрібно періодично міняти. Ще один важливий нюанс – бажано дотримуватися дієти, яку призначив лікар. Слід обмежити вживання продуктів, які своєю консистенцією можуть пошкодити ніжну структуру сапфірових брекетів.

Якщо ви живете в Одесі і зацікавлені в тому, щоб поставити сапфірові брекети, приходьте в приватну стоматологічну клініку B`uteeth – впевнені, вам тут сподобається. Якісне обслуговування, низькі ціни і приємна атмосфера – все це можна сказати про цю стоматології. Записатися на прийом або консультацію можна попередньо в режимі онлайн.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 голос, в среднем: 5 из 5)
Запис на консультацію

Запис
на консультацію
м. Одеса, Україна
Французький бульвар, 1/3 А
buteeth@ukr.net +38 0482 359-360 +38 063 7-359-360