Ортопедія

Хто такий ортопед? Ортопед – це лікар, який займається лікуванням захворювань, дефектів і патологій опорно-рухового апарату. Насправді ортопедія – це досить вузька сфера медицини. Але, тим не менш, дуже навіть затребувана. Хто не знає про протезування зубів? Правда, самі стоматологи називають це по-іншому – ортопедична стоматологія.

Саме завдяки ортопедам ми отримуємо ті самі зуби, про які давно мріяли, плюс голлівудську посмішку на додачу. Зубна ортопедія – це дуже тонка річ, можна сказати, ціле мистецтво. У цій справі не можна допускати жодної найменшої помилки. Думаєте, що поставити міст або реабілітувати стан зубів після перелому – це легко? Зовсім ні. Це дуже скрупульозний і тривалий процес, який можна довірити тільки справжньому професіоналу і фахівця.

Шукаєте хорошого стоматолога-ортопеда в Одесі? Не знаєте, в яку стоматологію найкраще записатися? Оптимальним варіантом для вас стане приватна клініка B’uteeth, що відрізняється широким спектром послуг, привітним медперсоналом, компетентним підходом до лікування. Записатися на прийом або консультацію ви можете прямо зараз! Вся інформація, що цікавить Вас на головній сторінці сайту.

Запис на консультацію

Запис
на консультацію
м. Одеса, Україна
Французький бульвар, 1/3 А
buteeth@ukr.net +38 0482 359-360 +38 063 7-359-360