Безметалева кераміка

Останнім часом безметалеві коронки для зубів стають все більш популярними. Чому? По-перше, це естетично. По-друге, вони виглядають набагато природніше, ніж, наприклад, срібні або золоті коронки. Технологія установки зубних коронок, заснована на безметалової кераміки, з’явилася в самому кінці минулого століття, але ще якихось двадцять-двадцять п’ять років тому вона не була настільки популярною, як зараз.

безметалловая керамика
безметалловая керамика

До речі, з кераміки виготовляються не тільки коронки, але і зубні мости, вініри, накладки і штифти. У чому ще перевага безметалевої кераміки? На відміну від металевих зубних протезів, керамічні ніяк не можуть негативно вплинути на роботу шлунково-кишкового тракту, більше того, не буде постійно відчуватися не самий приємний металевий присмак у роті. Але найголовніше-керамічні зубні протези не відрізняються від натуральних зубів! Сучасні технології розвинені настільки, що дозволяють зробити керамічний протез ідентичного кольору з іншими зубами.

Які технології застосовуються при виготовленні безметалевої кераміки?

 • Пресованное лиття, або прес-кераміка.
 • Гальванопластика.
 • Комп’ютерне моделювання.

Етапи виготовлення протеза

 1. Точний зліпок щелепи.
 2. Сканування зліпка.
 3. Створення тривимірної моделі щелепи за допомогою комп’ютера.
 4. «Вибудовування» віртуального протеза за допомогою спеціальної комп’ютерної програми.
 5. Безпосередньо саме виготовлення протеза.
безметалловая керамика

Протезування безметалевої керамікою-це значний прогрес у порівнянні з тим, що було ще кілька десятиліть тому. Вартість цієї процедури залежить від того, хто або що надає ці послуги, а також безпосередньо від розміру і складності виготовлення самого протеза.

Яким повинен бути догляд?

Після того, як був встановлений безметалевий протез, догляд за зубами і порожниною рота повинен стати більш ретельним. Бажано мати спеціальні ополіскувачі для рота, які не тільки забезпечують свіжість дихання, але й борються з появою різних мікробів і бактерій. Якщо ви проживаєте в Одесі і шукаєте хорошого лікаря, ласкаво просимо в клініку B’c uteeth – тут працюють компетентні фахівці, до яких ви можете записатися на прийом або консультацію прямо зараз! Вся додаткова інформація знаходиться на головному сайті клініки.

 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)
Запис на консультацію

Запис
на консультацію
м. Одеса, Україна
Французький бульвар, 1/3 А
buteeth@ukr.net +38 0482 359-360 +38 063 7-359-360