Бюгельне протезування зубів

Мало хто знає про те, що таке бюгельні зубні протези. Зараз ми вам про це розповімо. Бюгельний протез зубів – це знімна конструкція штучних зубів, що імітують справжні. До зубних протезів кріпиться імітація ясен, і все це міцно фіксується за допомогою тонкої металевої дуги, тобто бюгеля. Бюгельні зубні протези встановлюються при видимих дефектів зубів і щелепи, але вони протипоказані при запальних процесах в порожнині рота, а також відсутність опорних зубів, на які і повинен кріпитися бюгель.

БЮГЕЛЬНОЕ ПРОТЕЗИРОВАНИЕ ЗУБОВ
БЮГЕЛЬНОЕ ПРОТЕЗИРОВАНИЕ ЗУБОВ

Види бюгельних зубних протезів

 • Протези на кламерах. Кламмер – це аналог металевого гачка.
 • Протези на аттачментах. Атачменти – це микрозамки, які вбудовуються безпосередньо в сам зуб і зверху покриваються коронками.
 • Протези на телескопічних коронках. Телескопічні коронки – це особлива конструкція, частина якої – це порожнистий штучний зуб, а все інше – опорна підстава, так звана кукса, яка обточується під потрібну форму і зверху покривається металом.

У чому перевага бюгельних зубних протезів?

 • Вони дуже естетично виглядають.
 • Дуже міцні і надійні, здатні довго прослужити.
 • Ніколи не викликають будь-які порушення дикції.
 • Їх можна носити цілодобово і не турбуватися, що вони випадуть або почнуть «з’їжджати».
 • При установці бюгельних зубних протезів смакові переваги не змінюються, а також відсутній неприємний присмак у роті.
БЮГЕЛЬНОЕ ПРОТЕЗИРОВАНИЕ ЗУБОВ фото

Ціна на бюгельні протези дуже різна – все залежить від стоматології, в яку ви звернетеся. Якщо ви за розумну економію фінансів, але при цьому вам зовсім не хочеться економити на якості, радимо вам звернутися в клініку B’c uteeth, яка розташована в місті Одеса. Тут цілком адекватні ціни на послуги, крім цього, дуже приємний і ввічливий медперсонал, який вміє знайти підхід до кожного клієнта. Записатися на прийом або консультацію можна прямо зараз. Переходьте на головний сайт клініки-там ви знайдете не тільки робочі номери, але і будь-яку іншу цікаву для вас інформацію.

 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)
Запис на консультацію

Запис
на консультацію
м. Одеса, Україна
Французький бульвар, 1/3 А
buteeth@ukr.net +38 0482 359-360 +38 063 7-359-360