Керамічна вкладка

В яких випадках використовується керамічна вкладка? Все дуже просто. Необхідність в керамічній пломбі виникає в тому випадку, коли звичайну стандартну пломбу вже, просто кажучи, не на що ставити, але без коронки ще можна обійтися.

Коронка ставиться в разі повної відсутності зуба, а керамічна пломба може бути встановлена на напівзруйнований зуб, який потрібно терміново «рятувати».

Керамічна вкладка на зуб – просто ідеальний варіант в плані естетики. Кераміка перевершує всі інші матеріали за своїми естетичними якостями. Кераміка практично «повторює» натуральну емаль зуба, що виглядає максимально органічно і природно.

Керамическая вкладка
Керамическая вкладка

Етапи установки

Встановлення керамічної вкладки має на увазі кілька поетапних кроків:

  • усунення карієсу (якщо він є) і сканування зуба;
  • відправлення зубного знімка в спеціальну лабораторію;
  • виготовлення самої пломби;
  • заключний етап-установка пломби на зуб!

Якщо вас цікавить установка керамічних вкладок за прийнятною ціною, ласкаво просимо в приватну стоматологію B’uteeth, що знаходиться в Одесі! Навіть якщо ви-не корінний одесит і просто приїхали в гості, обов’язково загляньте до нас. У нас досить широкий спектр послуг за невисокими розцінками, привітний медперсонал і уважність до кожного нашого пацієнта!

До речі, запис на консультацію або на прийом можлива і в режимі онлайн – вам потрібно тільки ввести ім’я і номер телефону, і незабаром з вами обов’язково зв’яжуться.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)
Запис на консультацію

Запис
на консультацію
м. Одеса, Україна
Французький бульвар, 1/3 А
buteeth@ukr.net +38 0482 359-360 +38 063 7-359-360