Коронки з кераміки

Напевно, всі чули про зубних протезах з металокераміки, але також існують протези, виготовлені повністю з металу.

Чи знаєте ви, яка історія зубних керамічних протезів? Давним-давно, в 1728 році, французький лікар-стоматолог П’єр Фошар придумав оригінальний і інноваційний на той час метод лікування зубів. Що він придумав? А ось що: зіпсовані зуби він покривав спеціальним ковпачком, виготовленим із золота, а потім наносив тонкий порцеляновий шар. Маса застигала-виходив дуже навіть непоганий зубний протез, міцний і надійний. Взагалі, саме завдяки П’єру Фошару в стоматології почала застосовуватися практика установки коронок як таких.

Керамическая коронка

Що таке коронка? Коронка – це штучний зуб, який імітує справжній. Коронки встановлюються при майже повному руйнуванні зуба. Якщо зуб незначно пошкоджено, наприклад, на зубі утворився невеликий скол або микротрещинка, – тоді встановлюється пломба; але якщо від зуба, припустимо, залишився тільки один маленький шматочок, ставити пломбу просто марно, бо ніяких результатів це не дасть.

Зубна коронка – це надійно, красиво і естетично! Але естетика в першу чергу буде залежати від того, якому матеріалу пацієнт віддасть перевагу. Колись, років п’ятдесят тому, було модно ходити з металевими – золотими і срібними – коронками, але потім мода змінилася, і зараз «блищати на всі 32» вже явно не актуально. Зараз в моді природність і натуральність – чим простіше, тим краще. Краса – в простоті, але ніяк не в химерності. Тому якщо ви хочете підкоригувати стан своїх зубів, і виглядати при цьому сучасно і актуально, – робіть вибір на користь кераміки або металокераміки.

Кераміка – дуже якісний матеріал, але він дорожче, ніж металокераміка. Вартість керамічної коронки на зуб скрізь різна – все залежить від того, в яку стоматологічну клініку ви звертаєтеся. Стоматологічна клініка B’c uteeth, що знаходиться в Одесі, володіє дуже хорошою репутацією і має безліч позитивних відгуків; крім того, клініка має дуже широкий асортимент послуг з невисокою вартістю. Заходьте на головний сайт установи і записуйтеся на прийом або попередню консультацію. Вам завжди раді!

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)
Запис на консультацію

Запис
на консультацію
м. Одеса, Україна
Французький бульвар, 1/3 А
buteeth@ukr.net +38 0482 359-360 +38 063 7-359-360