Куксові вкладки

Для початку слід розібратися, що собою являє культевая вкладка.

Культевая вкладка – це або розбірна, або нероздільна спеціальна конструкція, що встановлюється безпосередньо в зубний канал.

Складається вона з кукси і штифта. Зверху на неї насаджується коронка.

Установка культової вкладки-це досить непроста процедура, до якої слід підійти з розумом.

Культевая вкладка потрібна, перш за все, для того, щоб коронка на зубі стійко трималася.

Тому варто ще й враховувати той факт, з якого матеріалу зроблена Культова вкладка.

Культевые вкладки

Кращі матеріали для виробництва культових вкладок

Кераміка. Керамічні зубні протези, мабуть, найбільш естетичні, але вони, на жаль, недостатньо міцні. Але, в будь-якому разі, якщо навантаження на протез не буде занадто сильною, кераміка може прослужити і 10, і 15 років.

Недорогоцінні матеріали. Існує так званий кобальтохромовый сплав – він найбільш міцний, тому просто ідеально підходить для бічних зубів, яким постійно доводиться стикатися з колосальними навантаженнями. Єдиний істотний мінус недорогоцінних матеріалів – на них можуть дуже погано реагувати люди, у яких є схильність до алергії.

Дорогоцінні матеріали. Срібні або золоті зубні протези трошки дивно виглядають в наші дні, але, як би там не було, дорогоцінний матеріал – це просто порятунок для алергіків. Крім цього, конкретно цей вид матеріалу зубних протезів довго не іржавіє і зберігає первинний зовнішній вигляд.

Діоксид цирконію. Напевно, це найбільш сучасний вид зубних протезів. Цей матеріал дорожче попередніх, але там є за що платити, тому що діоксид цирконію взагалі не має будь-яких недоліків. Зубна вкладка, виготовлена з діоксиду цирконію, і красиво, і міцна, надійна, і не викликає відторгнення організмом у алергіків.

Для того щоб визначитися, яку кульшових вкладку поставити на передній або жувальний зуб, бажано проконсультуватися з лікарем. Не знаєте, в яку стоматологію звернутися?

Якщо ви живете в Одесі, Приватна стоматологічна клініка b’uteeth-це те, що вам потрібно! По-перше, тут працюють хороші фахівці. По-друге, тут великий асортимент послуг. По-третє, тут невисокі ціни на послуги.

Вам обов’язково сподобається!

Записатися на прийом або консультацію можна попередньо зателефонувавши на один з робочих номерів: +38 0482 359-360.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)
Запис на консультацію

Запис
на консультацію
м. Одеса, Україна
Французький бульвар, 1/3 А
buteeth@ukr.net +38 0482 359-360 +38 063 7-359-360