Металокерамічні коронки

Замислюєтеся про встановлення металокерамічної коронки? А чи знаєте ви, чому саме цей матеріал має масу переваг порівняно з іншими? Металокераміка – це сплав різноманітних металів (залізо, цинк, нікель та ін) з неметалами (керамікою).

металлокерамическая колонка

Властивості металокераміки

  • високий рівень міцності
  • теплостійкість
  • довговічність
  • антикорозійні властивості

Чому цей матеріал краще за інших?

По-перше, варто почати з того, що виглядає він набагато естетичніше, ніж будь-який інший матеріал. Якщо навіть порівняти металокерамічні зубні протези з металевими, в плані естетики другі, зрозуміло, явно програють першим. Зараз ходити з золотими або срібними коронками на зубах – моветон. А металокерамічні протези виглядають максимально природно, і іноді навіть важко зрозуміти, протез це чи справжній зуб. По-друге, вони не викликають ніякої реакції у алергіків, що теж важливо. Так, металокерамічні вироби вважаються гіпоалергенними. По-третє, вони можуть прослужити дуже довго, але, правда, з однією умовою. Все-таки потрібно враховувати властивості кераміки – вона досить тендітна. Але якщо ваші коронки не будуть постійно перебувати під тиском, то прослужать не одне десятиліття. Якщо не знаєте, яким коронкам віддати перевагу, – ставте металокераміку! Це хороший і надійний матеріал, з якого виходять відмінні зубні протези.

Металокерамічна коронка – це оптимальний вибір.

До слова, ще один приємний бонус. Крім всіх перерахованих вище позитивних властивостей, металокераміка володіє ще однією перевагою. Металокерамічна коронка здатна повністю зімітувати колір справжніх зубів, щоб протез не був помітний. На жаль, такою властивістю володіє тільки металокераміка. Встановити за недорогу ціну металокерамічну коронку на зуб ви можете в стоматологічній клініці B’ueteeth, яка знаходиться в Одесі. Це відмінна Приватна стоматологія, де працюють відмінні медики, а ціни на послуги дуже навіть невисокі і припадуть по кишені, мабуть, кожному. Вартість послуг тут і справді невисока – приходьте і переконайтеся самі! Записатися на консультацію або прийом можна прямо зараз, зателефонувавши на робочий номер +38 0482 359-360.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)
Запис на консультацію

Запис
на консультацію
м. Одеса, Україна
Французький бульвар, 1/3 А
buteeth@ukr.net +38 0482 359-360 +38 063 7-359-360