Тимчасові коронки

Тимчасова коронка на зуб є альтернативою на якийсь час постійної, поки остання знаходиться в процесі виготовлення.

Тимчасові коронки виконують такі функції:

 • захищають зубний нерв;
 • запобігають зсуву або деформацію оброблених зубів;
 • перешкоджаю розростанню ясен;
 • коригують прикус;
 • продовжують працездатність і витривалість зубів;
 • зберігають естетичний вигляд зубного ряду.

І це ще далеко не всі функції, які виконує установка тимчасової коронки.

Временные коронки
Временные коронки

Багато хто задається питанням, скільки можна носити тимчасові коронки. Відповідь дуже проста – рівно стільки, скільки будуть виготовлятися коронки постійні. Це зазвичай займає від декількох тижнів до декількох місяців.

Тимчасові коронки фіксуються за допомогою спеціального медичного цементу. Цей матеріал здатний розсмоктуватися під впливом слини.

Основні методи установки тимчасових коронок

Виділяють два основних способи – прямий і непрямий. При прямій установці протези виготовляються прямо в ротовій порожнині пацієнта.

Матеріали тимчасових коронок

Зазвичай тимчасові коронки виготовляються з пластмаси – це самий бюджетний варіант. Коронки дорожче виготовляють з акрилу, але акрилові коронки далеко не всі можуть собі дозволити.

Зняти тимчасові коронки дуже легко і просто. Після закінчення деякого часу цемент стає пухким, тому зняти його не складе ніяких труднощів.

До речі кажучи, на ніч, а також під час їжі тимчасові коронки бажано знімати. Їх зазвичай зберігають у склянці зі звичайною водою.

Догляд за тимчасовими коронками

Так, за тимчасовими коронками потрібен догляд. У чому ж він полягає? По-перше, стоматологи рекомендують на час відмовитися від клейкої або занадто твердої їжі. По-друге, чистити зуби потрібно дуже акуратно, щоб запобігти передчасному випаданню коронки. По-третє, бажано трохи скоротити споживання кави, а також на час зменшити кількість сигарет (в тому випадку, якщо ви курите).

Тимчасові коронки потрібно чистити, а також оберігати від зайвого фізичного навантаження.

Якщо ви хочете поставити тимчасову коронку за невисокою ціною, запрошуємо вас у приватну одеську стоматологію B uteeth, яка славиться своєю відмінною репутацією і порівняно недорогими цінами. Вам сподобається якісне обслуговування, інноваційні методи лікування й сама атмосфера клініки, яка сприяє швидкому і ефективному лікуванню пацієнтів.

Записатися на прийом або консультацію ви можете прямо зараз. Вам потрібно буде тільки вказати своє ім’я і номер телефону, за яким з вами можна буде зв’язатися.

 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)
Запис на консультацію

Запис
на консультацію
м. Одеса, Україна
Французький бульвар, 1/3 А
buteeth@ukr.net +38 0482 359-360 +38 063 7-359-360