Знімні зубні протези

Часто люди втрачають зуби у відносно ранньому віці. На здоров’я зубів впливає безліч факторів, таких як генетична схильність, загальний стан імунітету, якість харчування, гігієна і т. д.

Але, враховуючи можливості сучасної медицини, втрата зуба не є серйозною проблемою. Втрачений зуб можна легко замінити протезом, який за багатьма критеріями буде навіть перевершувати справжній зуб.

Съёмные зубные протезы
Съёмные зубные протезы

Багато людей вважають за краще ставити вініри, коронки або нарощувати імплантати. Але знімні зубні протези, як не крути, як і раніше, залишаються актуальними. У чому ж полягає їх затребуваність?

Сучасні знімні протези мають дуже привабливий і, що найголовніше, натуральний зовнішній вигляд, так що відрізнити їх від справжніх зубів досить-таки важко.

Основні переваги сучасних знімних зубних протезів:

  • вони легко надягають і знімаються;
  • коштують вони порівняно недорого;
  • швидко встановлюються;
  • розробляються за індивідуальним замовленням.

Різновиди знімних протезів

Знімне протезування зубів має на увазі два основних види-повний знімний протез і частково знімний варіант. Другий вид протезування застосовується тоді, коли пацієнту потрібно замінити всього лише кілька зубів. Естетичніше виглядає перший варіант – повний знімний протез.

Відносно недавно на ринку медицини з’явилося нове поняття – м’які протези, яке відразу ж зацікавило потенційних покупців. Ще якихось двадцять років тому і уявити було складно, що протези коли-небудь будуть виготовлятися з силікону або нейлону. Це було просто немислимо! Але м’які протези – це справжній прорив в області сучасної ортодонтії. Їх істотна перевага полягає, перш за все, в тому, що вони не натирають зуби і ясна, на відміну від звичних твердих протезів.

Але, як би там не було, до будь-якого протезу потрібно адаптуватися, простіше кажучи – звикнути. Спочатку можуть з’явитися такі проблеми, як незначні проблеми з дикцією, інтенсивне виділення слини або зміна смакових уподобань. Але з часом дискомфорт усунеться. Найголовніше – це здоров’я. Як зовнішнє, так і внутрішнє.

Якщо ви хочете поставити знімні зубні протези за невисокою ціною, ласкаво просимо в стоматологічну одеську клініку B’c uteeth! Тут оптимальні розцінки на всі послуги, приємне і компетентне обслуговування і сучасне обладнання, яке дуже важливо при комплексній діагностиці кожного пацієнта.

Записатися на попередню консультацію або безпосередньо сам прийом можна прямо зараз в онлайн режимі, вказавши своє ім’я і номер телефону.

B’uteeth-це Стоматологія нового покоління, покликана лікувати, а не заліковувати.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)
Запис на консультацію

Запис
на консультацію
м. Одеса, Україна
Французький бульвар, 1/3 А
buteeth@ukr.net +38 0482 359-360 +38 063 7-359-360