Зубні вініри

Вініри – це тонкі керамічні пластинки, які заміщають зовнішній шар зубів. Вони коригують форму і колір зубів, а також надійно захищають зуби від впливу зовнішнього середовища. Їх кінцева мета полягає в тому, що через якийсь час після установки вінірів зуби починають відновлюватися і здобувають міцність.

Зубные виниры
Зубные виниры

Існує чимало міфів про вінірів, які необхідно розвінчати. Існує така думка, що під вініром зуб псується і гниє. Це абсолютна неправда. Насправді зуб псується не зсередини, а зовні, і причина цього – несприятлива мікрофлора в ротовій порожнині. А несприятливу мікрофлору в роті можуть створювати численні фактори, такі як куріння, надмірне вживання продуктів, що містять барвники, а також алкоголю, зневага гігієною і т. д. Вінір, навпаки, надійно захищає зуб від впливу зовнішнього середовища, і туди ніяким чином не можуть проникнути бактерії та мікроби. Виняток з правил може бути тільки в тому випадку, якщо поставити вінір на зуб, який уражений карієсом – тоді так, зуб може почати псуватися ще швидше. У цій ситуації потрібно покладатися на лікаря – хороший лікар знає, що на уражені карієсом зуби вініри ні в якому разі не ставляться. Спочатку потрібно вилікувати зуби, і тільки потім – встановлювати вініри.

За вінірами складно доглядати. Це міф. Ніякого додаткового догляду вініри не вимагають, головне – дотримуватися основних вимог, таких як елементарна домашня гігієна, професійна чистка зубів раз в півроку і плановий огляд у стоматолога. Вініри можуть з часом змінити колір, ставши сіруватими або блідо-жовтими. Це зовсім не так. Вініри виготовляються з такого матеріалу, який не схильний до впливу «фарбувальних» продуктів, таких як, наприклад, чорна кава. Вініри залишатимуться білосніжними довгий час. Вони можуть деформуватися тільки за тріщин.

Зубные виниры
Зубные виниры

Перед установкою вінір зіпсуються і деформуються власні зуби. Поспішаємо вас порадувати-це абсолютний міф. Так, перед установкою вінір зуби доведеться злегка обробити. «Злегка» – ключове слово. Для того щоб встановити вінір, доведеться спиляти приблизно 0,1-0,3 верхнього шару емалі. Самі зуби від цього ніяк не пошкодяться і не деформуються. Для кожного пацієнта вініри встановлюються індивідуально, виходячи з зліпків обрисів зубів. Кріпляться вініри безпосередньо на емаль зуба.

Переваги вінірів

  • Вони довговічні і здатні вірно прослужити не одне десятиліття.
  • Вініри практично непомітні.
  • Мають гіпоалергенні властивості.

Дуже стійкі до різноманітних барвників: ви можете не переживати, що ваші зубні протези раптом потемніють від кави або придбають якийсь дивний відтінок від зловживання продуктами, що містять різноманітні барвники.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)
Запис на консультацію

Запис
на консультацію
м. Одеса, Україна
Французький бульвар, 1/3 А
buteeth@ukr.net +38 0482 359-360 +38 063 7-359-360