Зубні вкладки

Чи знайоме вам це словосполучення? Більшість людей, коли-небудь зверталися до стоматолога, знає, що таке зубні коронки, зубні мости і, звичайно ж, зубні пломби. Але зубні вкладки – це якесь нове поняття. Або воно просто не на слуху? Зараз будемо розбиратися.

Зубные вкладки
Зубные вкладки

Зубна вкладка – це по суті своїй та ж пломба, тільки велика і масивна. Правда, її головна відмінність від пломби полягає в тому, що виготовляється вона не в роті пацієнта, а окремо в лабораторії, і основою для виготовлення зубної вкладок індивідуальні зліпки.

Зубний вкладкою відновлюють пошкоджену частину зуба, яку потрібно реанімувати. Але зубні вкладки встановлюються тільки при незначних пошкодженнях зуба. Якщо ж зуб вже практично повністю зруйнований, ставити вкладку просто немає сенсу – тоді вже врятує тільки коронка.

Зубные вкладки

У чому відмінність зубних вкладок від вінірів?

Зубні вкладки

 • встановлюються на всі зуби
 • зазвичай кріпляться на зуби, що виконують жувальну функцію
 • призначені для відновлення нормального функціонування зубів
 • найбільш поширеним матеріалом є кераміка

Вініри

 • застосовуються тільки для відновлення передньої стінки зубів
 • фіксуються спереду, непомітні при посмішці
 • мають в основному естетичне призначення, а також як мікропротезування
 • їх зазвичай виготовляють з таких матеріалів, як кераміка + оксид цирконію

Повне відновлення зуба вкладкою можливо, якщо підійти до цього питання серйозно і грунтовно. Перше, що потрібно зробити, – це знайти хорошого стоматолога, який підійде вам по всіх параметрах. Багато хороших стоматологів в Одеській клініці B’uteeth. Так що якщо ви живете в Одесі і шукаєте хорошу приватну стоматологію – звертайтеся в клініку B’c uteeth! Впевнені, що вам тут сподобається. Записатися на прийом або консультацію можна прямо зараз. Телефонуйте за номером: +38 0482 359-360.

 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)
Запис на консультацію

Запис
на консультацію
м. Одеса, Україна
Французький бульвар, 1/3 А
buteeth@ukr.net +38 0482 359-360 +38 063 7-359-360