Лікування ясен

Різні захворювання ясен часто можуть бути спровоковані бактеріальним нальотом, який утворюється на поверхні зубів, навколо них і між ними. Якщо ці бактерії вчасно не видаляти за допомогою щітки або зубної нитки, вони починають розмножуватися і в кінцевому результаті запросто можуть викликати роздратування ясен. До чого може призвести роздратування? Роздратування ясен може призвести до таких проблем, як:

 • почервоніння;
 • опухання;
 • кровоточивість.
Лечение дёсен
Лечение дёсен

Перераховані вище симптоми можуть свідчити про таке захворювання, як гінгівіт. Якщо цю хворобу вчасно не вилікувати, згодом між яснами можуть утворюватися так звані «кишені».

Гінгівіт – це попередник пародонтиту. А пародонтит-це одне з найнебезпечніших і підступних захворювань ясен, які досить важко піддаються лікуванню.

Якщо не лікувати пародонтит як слід, це може привести навіть до своєчасної втрати зубів.

Яким має бути якісне лікування ясен?

Зуби можуть бути міцними і здоровими тільки в тому випадку, якщо здорові ясна. Найкращий спосіб збереження і підтримки здоров’я ясен – комплексний догляд за порожниною рота.

Три дії, які допоможуть вам зберегти здоров’я ясен:

 • Обов’язково чистіть зуби як мінімум 2 рази на день щодня. Це допоможе вам уникнути неймовірного скупчення бактерій. Ще один важливий нюанс – зубну щітку бажаніше вибирати електричну, так як вона краще справляється з якісною чисткою зубів. Також бажано, щоб зубна паста була професійна. Краще вибирати хороші відомі марки, такі як, наприклад, Parodontax.
 • Купіть собі зубну нитку з приємним м’ятним смаком. Нитка допоможе вам ефективно позбутися від неприємних залишків їжі, що застрягли між зубами, найкраще.
 • І – найголовніше – не забувайте відвідувати стоматолога як мінімум раз на півроку, щоб уникнути неприємних наслідків надалі. Не ставте самі собі діагнози – ніхто не виявить справжню причину турбують вас симптомів краще, ніж компетентний стоматолог.

Ви проживаєте в Одесі і хочете потрапити на прийом до хорошого стоматолога? Лікування ясен в стоматології B’uteeth-це саме те, що вам потрібно. Невисокі ціни, адекватна вартість послуг, приємний медперсонал і якісне обслуговування. Якщо вас цікавить лікування ясен в Одесі, записуйтесь до нас на прийом або попередню консультацію в режимі онлайн, або зателефонувавши за номером +38 0482 359-360.

 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)
Запис на консультацію

Запис
на консультацію
м. Одеса, Україна
Французький бульвар, 1/3 А
buteeth@ukr.net +38 0482 359-360 +38 063 7-359-360