Кровоточивість ясен

Якщо ясна здорові, вони в принципі не будуть кровоточити. З цього випливає, що кровоточивість ясен є першим запальним ознакою, який не можна ігнорувати і обходити стороною.

Який вид мають здорові ясна? По-перше, вони мають щільну, а не пухку, структуру; по-друге, у них відповідний колір – блідо-рожевий, ніякого червонуватого відтінку там бути не повинно; ну а по-третє, здорові ясна ніколи не болять.ы

Кровоточивость дёсен
Кровоточивость дёсен

Коли починають кровоточити ясна, це майже завжди супроводжується больовим синдромом. Через це багато людей перестають як слід чистити зуби, щоб нібито не травмувати і так пошкоджені ясна, зачіпаючи їх зубною щіткою. Але це в корені неправильне рішення. Якщо не приділяти належну увагу гігієні, це призводить до утворення різних бактерій і мікробів, які провокують найрізноманітніші хвороби, які часом буває дуже важко вилікувати.

Тому, якщо у вас болять і кровоточать ясна, – не відкладайте похід до стоматолога! Запалення потрібно негайно ж лікувати. Але самолікування – не варіант, призначити правильний курс лікування може тільки фахівець, який проведе комплексну діагностику пацієнта і визначить справжню причину симптоматики.

З-за чого можуть кровоточити ясна?

Нижче – основні причини, що провокують кровоточивість ясен:

  • наявність зубних каменів. Яким чином зубні камені можуть бути пов’язані з тим, що кровоточать ясна? Тут все досить просто. Чим за своєю природою є зубні камені? Зубний камінь – це звичайний наліт на зубах, який з часом наростає і стає все товщі, перетворюючись в повноцінну камінь. У зубному нальоті купа бактерій. Бактерії провокують таку підступну хворобу, як гінгівіт. А кровоточивість ясен – один з перших симптомів даного захворювання;
  • механічні пошкодження;
  • нестача вітамінів, яких так потребує людський організм. Дуже часто при дефіциті вітамінів стінки судин починають стоншується – з-за цього, власне кажучи, і виникає кровотеча;
  • діабет – ця хвороба прямим чином впливає на стан структури ясен;
  • неправильна установка зубних протезів.

Це далеко не всі можливі причини, які можуть спровокувати кровоточивість ясен. Але, в будь-якому випадку, якщо з ясен йде кров – це вже перший «сигнал», який повинен вас насторожити.

Ні, боятися ні в якому разі не варто. Головне-вчасно звернутися до лікаря, який призначить вам коректний курс лікування.

Лікування кровоточивості ясен часто пов’язано зі зміцненням імунітету. Тому не дивуйтеся, якщо стоматолог відправить вас до терапевта, щоб останній виписав вам вітаміни.

Якщо ви зацікавлені в лікуванні кровоточивості ясен в Одесі, запрошуємо вас в стоматологічну клініку B’c uteeth. Тут невисокі розцінки на послуги, приємний персонал і нове сучасне обладнання.

Записатися на прийом або консультацію можна в режимі онлайн. Чекаємо вас!

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)
Запис на консультацію

Запис
на консультацію
м. Одеса, Україна
Французький бульвар, 1/3 А
buteeth@ukr.net +38 0482 359-360 +38 063 7-359-360