Запалення ясен

Запалення ясен – це досить серйозна проблема, якої не можна нехтувати. Чим може бути викликано запалення ясен? Причин може бути безліч. Але найпоширеніша проблема – це бактеріальний наліт, який утворюється безпосередньо на самих зубах, навколо зубів та між зубами. Якщо від цих бактерій вчасно не позбутися, вони починають інтенсивно розмножуватися і прогресувати. Це може призвести до подразнення ясен. Роздратування проявляється в набряку, почервонінні і кровоточивості ясен. Весь цей комплекс вищеназваних симптомів вже свідчить про ранній стадії захворювання ясен. Початковий етап запалення ясен називають не інакше, як гінгівіт.

Воспаление зубов

Наступна стадія – це пародонтит, і це вже вважається серйозним захворюванням, яке може закінчитися всілякими ускладненнями, які потім буде дуже важко лікувати, а в запущених випадках неможливо.

У чому полягає лікування ясен?

Перш за все, щоб запобігти серйозні захворювання ясен, необхідний систематичний і грунтовний догляд за порожниною рота. Він полягає в тому, щоб чистити зуби хоча б два рази в день (вранці після пробудження або ввечері перед сном), використовуючи зубну пасту, рекомендовану вам лікарем-гігієністом. Зубна щітка може бути електричною, так як вона краще вичищає залишки їжі і наліт на зубах, ніж звичайна. Крім того, стоматологи наполягають – однієї щітки для хорошої гігієни порожнини рота недостатньо, потрібно використовувати зубну нитку або флосс.

Флосс – це обов’язкова складова частина догляду за зубами і яснами, а не просто приємне доповнення.

Крім цього, рекомендовано користуватися ополіскувачами для порожнини рота, які запобігають виникненню різних мікробів і бактерій в роті.

Але якщо у вас вже з’явилися перші симптоми запалення ясен, ніякі підручні засоби не допоможуть. Якщо ваші ясна болять, кровлять або напухають, обов’язково звертайтеся до стоматолога! Тільки він зможе поставити вам правильний діагноз і призначити правильне лікування, яке ліквідує неприємні і дратівливі симптоми.

Якщо ви знаходитесь в Одесі і не знаєте, в яку стоматологію найкраще звернутися, записуйтеся на прийом в приватну клініку Buteeth. Тут працюють хороші фахівці, які проконсультують Вас, здійснять комплексний огляд і призначать вам вірне лікування.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)
Запис на консультацію

Запис
на консультацію
м. Одеса, Україна
Французький бульвар, 1/3 А
buteeth@ukr.net +38 0482 359-360 +38 063 7-359-360