Реставрація зубів

Вас не задовольняє форма і колір ваших зубів, проміжки між ними, тріщини і відколи?.. Крім сорому і скутості при спілкуванні з іншими людьми, травмований зуб вам напевно доставляє також і сильний фізичний дискомфорт.

Щоб назавжди розпрощатися з цією проблемою, вам варто звернутися до професійного стоматолога і пройти таку процедуру, як реставрація зубів.

Реставрация зубов
Реставрация зубов

Найчастіше пацієнти вдаються до реставрації передніх зубів, тому що передні зуби завжди на виду і сильно помітні оточуючим.

Реставрація зубів-це процедура, яка має на увазі відновлення зовнішнього вигляду зубів. Для цього використовуються міцні і надійні матеріали. Реставрація передніх зубів і загальна реставрація, крім естетичної складової, приносить і практичну користь. Адже ретельне пережовування здоровими зубами різного виду їжі сприяє правильному травленню, що впливає на загальний стан організму.

Крім перерахованих вище причин, процедура реставрації зубів необхідна для того, щоб відновити пошкоджений зуб в результаті сточування, захворювання карієсом і т. д.

Існує кілька методик по відновленню зубів:

 • художня реставрація;
 • установка зубної коронки;
 • мостовидний протез (імплантація).

Художня реставрація застосовується при наявності тріщин в емалі зуба, скола, зміну кольору і дефектів після лікування. Метод прямої художньої реставрації проводиться безпосередньо в ротовій порожнині в день відвідання. Використовуються композитні матеріали, що містять неорганічні і органічні речовини, які в процесі обробки і моделювання зуба піддаються полімеризації, іншими словами – затвердінню. Сучасні композитні матеріали мають високу міцність і мають естетичний зовнішній вигляд.

Непрямий – лабораторний метод передбачає використання керамічних вінірів (облицювальних керамічних пластинок товщиною 0,2 мм), що повторюють поверхню і природну форму зуба, які прикріплюються до зовнішньої поверхні зуба.

Композитні вініри встановлюються шляхом нашарування композитного пломбувального матеріалу або лабораторним методом. Після художньої реставрації зуб набуває міцність і максимальну природність.

Зубну коронку встановлюють в разі серйозного руйнування зубної поверхні, в разі неправильного розташування або ґрунтовного дефекту. Коронку виготовляють у вигляді копії зуба з різних матеріалів.

Коронки бувають наступних видів:

 • металеві (вони вважаються застарілими);
 • металопластмасові;
 • металокерамічний;
 • безметалеві.

Коронку встановлюють на залишився обточений зуб. При сильному руйнуванні залишився зуб зміцнюють за допомогою штифта або штучної культової вкладки.

У разі якщо зуб відсутній повністю, одним із способів є установка мостовидного протеза, який кріпиться на мінімум три коронки, з яких дві крайні тримаються за існуючі зуби. Також існує спосіб установки коронки на титановому імплантаті, який фіксується в кістки, поступово зростаючись з нею.

Безумовно, всі ці процедури припускають високий рівень кваліфікації, якість обладнання та матеріалів. Якісна і при цьому бюджетна реставрація зубів в Одесі можлива! Ціна реставрації зубів варіюється від прийнятних до високих розцінок, головне – знати, куди звертатися.

Якщо вас цікавить реставрація зубів в Одесі, звертайтеся в одну з найкращих стоматологічних клінік – клініку B’c uteeth! Крім висококваліфікованих фахівців, якісного імпортного обладнання, обслуговування та лікування в клініці B’c uteeth полягає в гідному ставленні до пацієнтів і невисоких цінах. Сучасні технології та матеріали, що використовуються в Одеській стоматології B’uteeth, роблять проходження процедур безболісними. Турбота про пацієнта-це основний принцип, якого дотримується клініка B’uteeth.

Записатися на прийом або консультацію можна в режимі онлайн, вказавши своє ім’я і контактний номер телефону, за яким з вами можна буде зв’язатися.

 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)
Запис на консультацію

Запис
на консультацію
м. Одеса, Україна
Французький бульвар, 1/3 А
buteeth@ukr.net +38 0482 359-360 +38 063 7-359-360