Художня реставрація зубів

Для відновлення здорового вигляду і форми зубів в сучасній стоматології практикується художня реставрація зубів. Це метод, який дозволяє імітувати зубну поверхню за допомогою спеціальних матеріалів, коригуючи їх зовнішній вигляд у разі вроджених порушень, а також позбавляє їх від усіляких наслідків хвороб, травм і зміни кольору емалі.

Художня реставрація передніх зубів, або естетична реставрація зубів – це процедура, яка мінімізує процес обточування зуба, на відміну від встановлення коронки, а також скорочує кількість відвідувань стоматолога, тим самим заощаджуючи час та фінансові витрати пацієнта.

Зазвичай практикується два основних методи художньої реставрації зубів – пряма і непряма (іншими словами – лабораторна).

Перевага прямої реставрації зуба полягає в тому, що її проводять безпосередньо в ротовій порожнині. Якщо є незначні дефекти, реставрувати зуб можна без знеболення. У разі більш значних пошкоджень використовується практично безпечний анестетик нового покоління. Для художнього відновлення цілісності зуба використовуються композитні матеріали, що володіють високою міцністю, біологічної сумісністю, натуральністю, широкою кольоровою гамою і ефектом імітації природних тканин зубів. На оброблену поверхню пошкодженого зуба стоматолог наносить матеріал, моделюючи форму і анатомічну структуру малюнка нового зуба. В процесі наноситься композит піддається полімеризації, в результаті чого нова форма зуба твердне. Після перевірки відреставрованого ділянки – прилягання, проводиться шліфування (або полірування), після якої зубна поверхня набуває гладкість, блиск і природний зовнішній вигляд.

Непряма Реставрація зуба-це процедура, яка полягає у виготовленні та встановленні так званих вінірів. Вінір-це Керамічна облицювальна пластинка, максимально імітує поверхню, колір і форму зубів. Для виготовлення індивідуальних вінірів обробляється поверхня зубів і знімається зліпок. Далі в лабораторії виготовляються вініри з пресованої кераміки нового покоління, що володіє дивовижною міцністю і тонкістю. Вже готові вініри кріпляться на лицьову поверхню зубів за допомогою цементуючої речовини.

Зацікавлені в художній реставрації зубів в Одесі? Щоб якісно відреставрувати зуби, важливо звернутися до професійного стоматолога з достатнім досвідом проведення вищезазначених процедур. Скористайтеся медичними послугами кращої стоматологічної клініки B’uteeth, що знаходиться в Одесі. Чим відома ця стоматологія? По-перше, чудовими відгуками не тільки одеситів, але і гостей з інших міст і навіть країн; по-друге, якістю обслуговування та сучасним обладнанням; по-третє, порівняно низькими цінами.

Де, як не в Одесі, можна похвалитися чудовою посмішкою!

А в разі довгострокового відпочинку поєднати приємне з корисним і записатися на консультацію або прийом до кваліфікованого фахівця в стоматологічну клініку B’uteeth.

Чекаємо вас!

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)
Запис на консультацію

Запис
на консультацію
м. Одеса, Україна
Французький бульвар, 1/3 А
buteeth@ukr.net +38 0482 359-360 +38 063 7-359-360