Лікування зубів під мікроскопом

Якісне лікування залежить не тільки від технічних навичок і знань стоматолога, але і від чіткої і детальної візуалізації операційного поля.

Оскільки на результат терапії впливають багато факторів, які не видно неозброєним оком – наприклад, додаткові кореневі канали або анатомічні зміни, – велике збільшення і освітлення, забезпечується стоматологічним мікроскопом, стали незамінними як для діагностики, так і для терапії.

Лечение зубов под микроскопом

Стоматологічний мікроскоп може забезпечити значні переваги візуалізації на всіх етапах лікування: від діагностики захворювання до його успішної ліквідації. Велике збільшення, велика глибина різкості і яскраве освітлення операційного поля можуть виявити дрібні деталі, допомагаючи стоматолога управляти складними випадками з підвищеною точністю.

Найбільш сучасним методом є лікування зубів під мікроскопом. Цей метод має кілька переваг, які полегшують процес лікування кореневих каналів і забезпечують його успіх:

 • це допомагає стоматологу в постановці діагнозу і розробці ефективного плану лікування;
 • за допомогою спеціального освітлення світло виділяє безпосередньо проблемну область, що дозволяє стоматологу виявити всі дрібні деталі кореневого каналу;
 • використовуючи 25-кратне збільшення, процес стає дійсно точним, що збільшує ймовірність швидкого та успішного лікування;
 • якщо лікування зубів проводиться під мікроскопом, ризик перелому або тріщини зуба зводиться до мінімуму;
 • старі пломби кореневих каналів, які більше не функціонують, можуть бути успішно видалені і заповнені новим пломбувальним матеріалом;
 • кореневі канали з незвичайною формою і кореневі канали, які не видно неозброєним оком, можуть бути очищені і заповнені.

Стоматологічна клініка в Одесі B’uteeth пропонує найрізноманітніші процедури-починаючи від традиційного лікування і закінчуючи лікуванням зубів під мікроскопом. У стоматологічній клініці ми використовуємо сучасний пристрій і надаємо якісне лікування і максимальну безпеку для наших пацієнтів.

Лікування зубів під мікроскопом дає стоматологу можливість поставити пацієнтові точний діагноз.

Послуги, що надаються стоматологічною клінікою B’uteeth, являють собою комплекс швидких і ефективних рішень для пацієнта. Ми займаємося лікуванням більшості стоматологічних захворювань: карієс, пародонтоз, гінгівіт, пульпіт і так далі. Якщо Ви хочете отримати грамотну консультацію, зв’яжіться з нами, набравши один з робочих номерів:

+38 0482 359-360; +38 063 7-359-360.

 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)
Запис на консультацію

Запис
на консультацію
м. Одеса, Україна
Французький бульвар, 1/3 А
buteeth@ukr.net +38 0482 359-360 +38 063 7-359-360