Періодонтит

Періодонтит – це досить підступна хвороба, що виражається у запальному процесі кореня зуба, а також близько розташованих до нього м’яких тканин.

На жаль, періодонтит – це не тільки підступне, але і часто зустрічається захворювання серед пацієнтів різного віку. У чому ж полягає його підступність? Перш за все, в тому, що якщо вчасно не зупинити запальний процес, можна і зовсім позбутися зуба.

Також підступність періодонтиту полягає і в тому, що це захворювання має здатність до мимикрированию – воно здатне приймати абсолютно різні форми і маскуватися під іншими хворобами.

Так як же вчасно розпізнати періодонтит? Які симптоми йому передують?

Периодонтит
Периодонтит

Періодонтит – що ж це таке?

Наші зуби дуже часто піддаються не тільки зовнішнім подразникам, але і внутрішнім. Деякі захворювання зубів помітні неозброєним оком, а деякі розпізнаються дуже складно. У будь-якому випадку, якщо вас протягом довгого часу мучить зубний біль або запалилися ясна – ні в якому разі не відкладайте похід до стоматолога. Адже тільки професіонал зможе встановити вам коректний діагноз.

Періодонтит-запалення зубних нервів і навколокореневих тканин-найчастіше виникає внаслідок:

 • запущеного карієсу, який починає в буквальному сенсі прогресувати;
 • травми зубів або щелепи;
 • загальної інтоксикації організму.

Симптоми періодонтиту

Можливо, у вас розвивається періодонтит, якщо ви помічаєте у себе наступні симптоми:

 • істотна зміна кольору ясен – вони стають темно-бордовими, ніби до них постійно підливає занадто велика кількість крові;
 • збільшення розміру ясен;
 • десна, щека і губа «ні з того ні з сього починають опухати, що викликає певні труднощі при спілкуванні, а також під час прийняття їжі.

«Запускати» періодонтит вже точно не варто. Лікування періодонтиту – це комплекс процедур, які повинен виписати лікар.

Якщо ви живете в Одесі і вас цікавить лікування періодонтиту зуба, загляньте в стоматологічну клініку B’uteeth – там вас вже чекають хороші фахівці, якісне обслуговування в цілому і уважність до пацієнта, адекватні розцінки на послуги і приємна атмосфера, яка сприяє швидкому і ефективному лікуванню!

Записатися на консультацію або прийом можна в онлайн-режимі. Все, що вам потрібно, – це вказати ваше ім’я (як до вас можна звертатися), а також контактний номер телефону, за яким з вами можна буде зв’язатися.

 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)
Запис на консультацію

Запис
на консультацію
м. Одеса, Україна
Французький бульвар, 1/3 А
buteeth@ukr.net +38 0482 359-360 +38 063 7-359-360